reklama
sobota, 29 lipiec 2017 08:11

Oświetleniowy strzał w „10” 

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Optyka pozwalająca świetnie dostrzec odległy, jak i znajdujący się w pobliżu cel, bezgłośny włącznik i najwyższa funkcjonalność w każdych warunkach. Mactronic zaprezentował najnowszą linię latarek taktycznych Sniper.

Wrocławski producent oświetlenia przenośnego wprowadza na rynek udoskonaloną wersję swojej flagowej lampki – i to aż w trzech zupełnie nowych odsłonach. Latarki Sniper 3.1, 3.2 i 3.3 wyróżnia charakterystyczny design, ale ich prawdziwa siła drzemie w zastosowanych rozwiązaniach technologicznych.

Przewaga dzięki technologii

W najnowszej serii latarek Mactronic zastosowano udoskonalony system Focus. Ten umożliwia skupienie i rozproszenie światła jedną, a nie jak do tej pory dwiema rękami. Do tego dochodzi zupełnie nowa optyka. – Specjalnie zaprojektowana soczewka umożliwia uzyskanie światła rozproszonego i skupionego w tym samym czasie. A to pozwala dostrzec tak cel daleko przed nami, jak i przedmioty w najbliższym otoczeniu – mówi Cyprian Lemiech, dyrektor marketingu w firmie Mactronic. Ponadto wykonane z wytrzymałego aluminium lotniczego latarki wyposażono w funkcję pamięci ostatniego trybu pracy i matowe wykończenie, zapewniające pewny chwyt. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest obecny w modelach 3.2 i 3.3 cichy włącznik – nie płoszący zwierzyny i nie zdradzający naszego położenia w chwili uruchamiania sprzętu.

Mocne, wydajne i trwałe

Składające się na nową serię latarki różnią się od siebie m.in. pod względem zasilania, mocy i zasięgu światła. W kompaktowej lampce Sniper 3.1 (130 lumenów) zastosowano silny magnes, dzięki któremu znakomicie sprawdza się jako latarka inspekcyjna np. w warsztatach i zakładach pracy. – Tryb 10% gwarantuje delikatne, pozbawione powidoków światło, które pozwala sprawdzić zarysowania na lakierze czy pęknięcia na materiale – mówi Cyprian Lemiech. Na dużą uwagę zasługuje zasilany bateryjnie (4xAAA) Sniper 3.2, który charakteryzuje się dobrym stosunkiem mocy (420lm) do zasięgu światła (aż 275 metrów). Można w nim zastosować filtry RGB, co czyni go świetną propozycją dla myśliwych oraz przedstawicieli służb mundurowych. 

Z kolei Sniper 3.3 wyposażono w wydajny akumulator 18650 i funkcję banku energii. - Z jednej strony użytkownik zyskuje potężną moc 1000 lumenów i zasięg światła na poziomie 200 metrów, a z drugiej możliwość doładowania smartfona czy nadajnika GPS będąc daleko od źródła prądu – dodaje Cyprian Lemiech z Mactronic. Dodatkowo obie latarki posiadają ukryty tryb stroboskopowy, uruchamiany przez dłuższe przytrzymanie włącznika. R

 

 

Czytany 590 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy