reklama
czwartek, 13 wrzesień 2018 16:50

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w zakładach produkcyjnych GRUPY WB 

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Premier RP Mateusz Morawiecki, 11 bm. złożył wizytę w siedzibie i zakładach produkcyjnych  Grupy WB w Ożarowie Mazowieckim.

Spotkał się z prezesem i wiceprezesem Grupy WB,  Piotrem Wojciechowskim i Adamem Bartosiewiczem oraz miał okazję przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu m/in. systemu WARMATE i zobaczyć  systemy bezzałogowe FLYEYE i FT-5 ŁOŚ, amunicję krążącą WARMATE i WARMATE 2, systemy komunikacji i monitorowania oraz technologie elektromobilne.

- „Cieszymy się, że premier Mateusz Morawiecki odwiedził nas w naszej siedzibie”.  W ciągu ostatnich lat bardzo rozwinęliśmy działalność w obszarach systemów bezzałogowych, amunicji krążącej oraz systemów zarządzania polem walki, ale i na rynkach cywilnych. Nasi inżynierowie nieustannie rozwijają między innymi technologie elektromobilne. Elektrobilność nie tylko zwiększa krajowe bezpieczeństwo energetyczne, ale również wpływa korzystnie na środowisko naturalne, dlatego szczególnie ważna była dla nas prezentacja naszych kompetencji w obszarze technologii magazynowania energii oraz napędów elektrycznych”. – powiedział prezes Piotr Wojciechowski .

Premier Mateusz Morawiecki miał okazję porozmawiać z inżynierami i konstruktorami Grupy WB, którzy opowiedzieli o fazach produkcji poszczególnych systemów i technologii.

Czytany 80 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy