reklama
środa, 14 czerwiec 2017 08:20

Za aferą podsłuchową stoją agenci CBA związani z Mariuszem Kamińskim?

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za podsłuchiwaniem polityków Platformy Obywatelskiej stoją agenci CBA z Wrocławia, "politycznie i towarzysko" związani z obecnym koordynatorem służb specjalnych - twierdzą informatorzy "Gazety Wyborczej".

Według rozmówców gazety, to nie Marek Falenta był inicjatorem nagrywania polityków PO. Pomysł miał mu podsunąć kelner Łukasz N., który, według tajnych akt śledztwa, współpracę z CBŚ rozpoczął już w 2010 roku. Wiedziało o nim również CBA. Polityków zaczął nagrywać w 2011 roku, gdy świętowali zwycięstwo wyborcze Platformy Obywatelskiej w restauracji LemonGrass, gdzie był wówczas kelnerem.

Według "Wyborczej", pośrednikiem między wrocławskim CBA a Kamińskim był powiązany z PiS prawnik Martin Bożek, dziś radny tej partii w Kozienicach i jeden z głównych prawników państwowego dystrybutora prądu ENEA. Bożek zeznał w sądzie, że nie znał Falenty, mimo że w mailu zachęcał do kontaktu z nim szefa ABW w Katowicach.

Źródło: www.wojskonews.pl >>>

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-za-afera-podsluchowa-stoja-agenci-cba-zwiazani-z-mariuszem-kaminskim/ewcgxqq

 

Czytany 365 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy