reklama
piątek, 11 sierpień 2017 06:10

Bunt prawicowych trolli. Nawet Paweł Szefernaker stracił nad nimi kontrolę

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Paweł Szefernaker, polityk Prawa i Sprawiedliwości odpowiadający za wizerunek partii w mediach społecznościowych został niedawno dotkliwie pogryziony przez prawicowe trolle. Próbował okiełznać temperament internautów kibicujących "dobrej zmianie". Wystarczyło, że wspomniał o prowokatorach z anonimowych kont, a ci skoczyli mu do gardła. "Mu tu sobie wypruwamy flaki, żeby było dobrze". "Wypuściłem 70 tys. tweetów broniąc was, a co pan zrobił? - piszą.

- Są internauci, którzy mniej lub bardziej świadomie psują wizerunek rządu Prawa i Sprawiedliwości. Mówię tu i o samych politykach, którzy znajdują w ten sposób możliwość zaistnienia w przestrzeni publicznej, ale też o anonimowych kontach - powiedział Szefernaker komentując dla "Wprost" sprawę anonimowych trolli, które w mediach społecznościowych działają na rzecz PiS.

Istnienie armii prawicowych trolli potwierdzili ostatnio analitycy think-tanku Atlantic Council. Udowodnili, że 22 lipca na polskim Twitterze pojawiły się wpisy, których celem było zdyskredytowanie demonstrantów protestujących przeciwko proponowanej przez rząd reformie Sądu Najwyższego. Akcja została wywołana przez grupę trolli i zautomatyzowanych botów w mediach społecznościowych

Źródło: www.wojskonews.pl  >>>

https://wiadomosci.wp.pl/bunt-prawicowych-trolli-nawet-pawel-szefernaker-stracil-nad-nimi-kontrole-6153688357341313a

 

Czytany 230 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 sierpień 2017 06:29

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy