reklama
piątek, 11 sierpień 2017 07:15

Żołnierski festyn w Warszawie

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dowództwo Garnizonu Warszawa  w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego i 97 rocznicy Bitwy Warszawskiej zaprasza we wtorek, 15 bm.  na  żołnierski festyn. 

Każdy kto w tym dniu będzie w stolicy ma okazję do wysłuchania m.in. koncertu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego (godz.16.00, Agrykola) oraz Orkiestry Wojskowej z Dęblina, a także występów artystów z klubów wojskowych (godz.13.00 – 14.00, Agrykola).

 Wzdłuż ulicy Myśliwieckiej i Szwoleżerów od godz. 10.00 będzie prezentowana wystawa sprzętu wojskowego, stanowisko Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a także ciesząca się od wielu lat wielką popularnością polowa kuchnia i piekarnia wojskowa.

 Na boisku sportowym w okolicach Łazienek, od godz. 13.00 czynne będzie miasteczko wojskowe, a w nim m.in. pokazy dynamiczne wyszkolenia żołnierzy, prezentacja elementów szpitala polowego zakaźnego wraz z wyposażeniem oraz saperski tor przeszkód dla dzieci. 

W dniu Święta Wojska Polskiego w Amfiteatrze na Wodzie, od godz. 13.00 do 18.00 odbędzie się koncert laureatów Festiwalu Piosenki i Tańca organizowanego w ramach „Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego 2017”. 

 Szczegółowy program >>>

 

Czytany 106 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy