reklama
poniedziałek, 25 wrzesień 2017 20:32

Awans i przeniesienie  do innego garnizonu 

Napisane przez AG
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artur: Jestem szeregowym zawodowym. Skończyłem miesiąc temu kurs podoficerski ,co za tym idzie mam szanse na awans..Wszystko pięknie, ale  otrzymałem  ofertę  pracy w  jednostce wojskowej oddalonej o 120 km od mojego miejsca zamieszkania. Czy muszę zgodzić się na tą ofertę awansu? Zaznaczam, że moje dotychczasowe stanowisko nie zostaje rozwiązane .

Od redakcji: Odmowa pełnienia służby na równorzędnym lub wyższym stanowisku służbowym stanowi obligatoryjną przesłankę zwolnienia z zawodowej służby wojskowe, uregulowaną w art. 111 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2003 r. o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych. 

Niestety, w sytuacji kiedy zostanie Panu zaproponowane wyższe stanowisko służbowe a Pan nie wyrazi na to zgody, może to być jednoznaczne z zakończeniem pełnienia zawodowej służby wojskowej. AG

 

Czytany 894 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy