reklama
piątek, 22 grudzień 2017 16:25

Świąteczne upominki od STRATPOINTS 

Napisane przez Piotr Jaszczuk
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pamiętając o poświęceniu naszych kolegów zespół Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju STRATPOINTS przygotował paczki świąteczne dla dzieci z rodzin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pamięć i Przyszłość. Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres kiedy najbardziej brakuje im ciepła i bliskości. Wracają wspomnienia o najbliższych, którzy oddali swoje życie dla Ojczyzny. 

20 grudnia podczas spotkania z grupą dzieci będących pod opieką stowarzyszenia oraz delegacją uczestniczącą w obchodach Dnia Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach Wojskowych poza Granicami Państwa świąteczne upominki przekazał Przemysław Wójtowicz, szef zespołu ds. weteranów. Spotkanie było także okazją do złożenia świątecznych życzeń i dyskusji o problemach z jakimi na co dzień spotykają się rodziny poległych oraz weterani. 

- Ufamy, że przekazane zabawki i upominki sprawią radość podopiecznym Stowarzyszenia. Cieszymy się bardzo, że w ten sposób możemy pokazać naszą solidarność, życzliwość i pamięć - podkreśla Przemysław Wójtowicz.

Tekst i zdjęcia: Piotr Jaszczuk

Czytany 227 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy