reklama
środa, 10 styczeń 2018 18:22

Błaszczak nie poradzi sobie z armią, tak jak nie dał rady z policją

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zastąpienie Antoniego Macierewicza Mariuszem Błaszczakiem zostało owacyjnie przyjęte wszędzie (poza środowiskiem "Gazety Polskiej"). To pokazuje, jak złym ministrem obrony był autor "Raportu WSI". Ale Mariusz Błaszczak, poza wprowadzeniem pewnego spokoju i przewidywalności, nie zwiastuje znaczącej poprawy sytuacji. Wręcz przeciwnie - staje przed zadaniem, które może przerosnąć jeszcze bardziej, niż nadzór nad policją.

Dymisja Antoniego Macierewicza to niewątpliwie najważniejsza zmiana rekonstrukcji. Pisaliśmy już o tym, jak ogromne znaczenie ma to nie tylko dla rządu i dla całego obozu Prawa i Sprawiedliwości. Zdymisjonowany szef MON miał ogromny bagaż negatywny. Wielokrotnie podawał konkretne daty dostaw, które nie były dotrzymywane (np. śmigłowców czy dronów), a nawet mówił nieprawdę z mównicy Sejmowej (słynne Mistrale za dolara). Z MON i zbrojeniówki zrobił prywatny folwark, czego symbolem jest zaskakująca kariera Bartłomieja Misiewicza.

Źródło: www.wojskonews.pl  >>>

https://opinie.wp.pl/cieszycie-sie-z-odejscia-macierewicza-blaszczak-nie-poradzi-sobie-z-armia-tak-jak-nie-dal-rady-z-policja-6207889487874177a

 

Czytany 737 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji