reklama
środa, 07 luty 2018 08:22

Łukasz Pochylski "Biegnący Patriota" wrócił z medalami z Antarktydy i Chile

Napisane przez www.wojskonews.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Biegnący Patriota" to projekt stworzony przez Łukasza Pochylskiego który ma na celu zdobycie Kryształowej Korony Maratonów Świata w roku 2018.

7 maratonów na 7 kontynentach w ciągu jednego roku kalendarzowego. Zdobycie Korony Świata 2018 będzie swoistym hołdem, uczczeniem 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz o czym nie wszyscy wiedzą, stulecia wojskowego lotnictwa w naszym kraju.

Źródło: www.wojskonews.pl

http://www.cozadzien.pl

Czytany 160 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

 • kaesz68

  a może by tak szanowny żołnierz zajął sę służbą? Dlaczego blokuje komuś innemu etat? Kto musi za niego odwalać czarną robotę gdy ten spełnia sie w swojej pasji? Lubi takie rzeczy niech idzie do cywila i tam szuka szczęścia , a nie na państwowym garnuszku zgrywa twardziela ...

 • Łukasz

  KAESZ68 Witam Cię... Z tej strony ten "niby twardziel" co "niby blokuje komuś etat" ;)
  Bardzo dokładnie wiem co to Służba dla Ojczyzny i nikt nie odwala za mnie czarnej roboty mistrzu świata i okolic gdyż cały projekt odbywa się w takim czasie jak "urlop wypoczynkowy" do którego pozwolisz że będę miał jeszcze prawo... I nie Ty mnie powołałeś do Służby i na pewno nie Ty cwaniaczku będziesz wskazywał mi moje miejsce. Tak poza tym to rozbawił mnie twój komentarz zakompleksiony buraku i dla twojej wiadomości Pasja i Sport w wojsku to podstawowe cechy czyniące z żołnierzy ludzi godnych zaufania i utrzymujące w stałej dyspozycji do użycia ale przecież co Ty w razie potrzeby "pociśniesz" z wrogiem zza ekranu monitora jakimś tanim sucharem ;) Pozdrawiam i wypij melisę ;)

 • RedHead

  Pięknie to Łukaniu ująłeś.
  Gratulacje i nie przejmuj sie hejterami.
  Najwięcej krzyczą Ci, którzy nic w życiu nie osiągnęli!!!
  Szanowny KAESZ68 nie znasz nas i nie wiesz ile poświęcamy swojej służbie, więc następnym razem podłącz język do mózgu zanim kolejny raz będziesz miał ochotę na kogoś wjechać.
  Łukasz jest wspaniałym, dobrze wyszkolonym żołnierzem. Zawsze godnie reprezentował naszą bazę i jako jego koledzy wspieramy go z całych sił.
  Zamiast hejotwać, zacznij doceniać i oglaszać tę świetną nowinę.