reklama
piątek, 09 marzec 2018 19:44

Córka Jaruzelskiego chce powołać centrum monitorowania skutków tzw. ustawy degradacyjnej

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego, Monika Jaruzelska, poinformowała w piątek, że razem z SLD chce powołać centrum monitorowania skutków tzw. ustawy degradacyjnej. Centrum - jak mówiła - ma sprawdzać, jakie konsekwencje dla ludzi związanych z wojskiem, przynosi ustawa degradacyjna.

Senat przyjął w czwartek bez poprawek tzw. ustawę degradacyjną. Zakłada ona możliwość pozbawiania stopni wojskowych osób i żołnierzy rezerwy, którzy w latach 1943-1990 swoją postawą "sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu".

Jaruzelska powiedziała w piątek na konferencji prasowej, że razem z europosłem SLD Januszem Zemke postanowiła powołać centrum monitorowania skutków tzw. ustawy degradacyjnej, po to - jak wyjaśniła - "aby zobaczyć, jak ta ustawa może być szkodliwa dla wojska, dla rodzin wojskowych". Jak dodała, centrum ma sprawdzać, jakie konsekwencje dla ludzi związanych z wojskiem przynosi ustawa.

Źródło: www.wojskonews.pl 

http://www.polsatnews.pl

 

Czytany 133 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

  • Krzysztof

    Niech pani Jaruzelska powoła centrum do spraw tragedii związanych z działalnością tatusia i jemu podobnych.
    Praktycznie wszystkie państwa satelickie rozliczyły się ze smutnymi panami z nadania ZSSR tylko nie Polska.
    Oczywiście będą ukazywane tragedie rodzinne gdzie wspaniały mąż , ojciec, dziadzio miał 10 tys pln a teraz max 2tys pln. Ale trzeba jasno powiedzieć że pani Jaruzelska i rodziny tych prominentów opływały w luksusie jakiego nikt z ówcześnie żyjących Polaków nigdy na oczy nie widział a zwłaszcza ci tropieni przeciwnicy ustroju!