Warning: Creating default object from empty value in /autoinstalator/joomla/libraries/cms/application/site.php on line 531
portal-mundurowy.pl - Wojsko może włączyć się w poszukiwania węża! "Brakuje nam ludzi"
reklama
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.
środa, 11 lipiec 2018 06:18

Wojsko może włączyć się w poszukiwania węża! "Brakuje nam ludzi"

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa obława na pytona tygrysiego, którego ślady znaleziono nad Wisłą w powiecie Piaseczyńskim. Czy wojsko pomoże go znaleźć? Sprawdził to nasz reporter Damian Wilczyński.

- Decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych dniach - mówi Agnieszka Pindelska, kierownik zarządzania biura kryzysowego w Piasecznie. - Przy afrykańskim pomorze świń współpracowaliśmy z wojskiem. Nie z Wojskami Obrony Terytorialnej, ale z wojskiem właśnie. Wniosek jest składany do wojewody i w przeciągu kilkunastu godzin powinna być decyzja, oczywiście jeśli użycie wojska będzie zasadne - wyjaśnia.

Jeszcze dzisiaj około 17.00 będzie prowadzona akcja policji w rejonie przeprawy promowej Gassy/Karczew. Takie ustalenia zapadły podczas obrad sztabu kryzysowego w starostwie powiatowym w Piasecznie. - Teren jest bardzo trudny. Wyjątkowo są to nietypowe miejsca, często głębokie mokradła i bagna. Dobre warunki do życia dla zwierząt, ale dla nas niezwykle trudny - przyznaje Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Źródło: www.eska.pl >>>

http://warszawa.eska.pl/newsy/pyton-tygrysi-warszawa-cieciszew-poszukiwania-policja-animal-rescue-polska-zagrozenie-waz/729213

 

Czytany 238 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji