Warning: Creating default object from empty value in /autoinstalator/joomla/libraries/cms/application/site.php on line 531
portal-mundurowy.pl - Sensacyjne doniesienia z USA. Donald Trump przerzuci do Polski całe wojsko z Niemiec?
reklama
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.
środa, 11 lipiec 2018 06:33

Sensacyjne doniesienia z USA. Donald Trump przerzuci do Polski całe wojsko z Niemiec?

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zdaniem amerykańskich dziennikarzy Donald Trump rozważa likwidację amerykańskich baz w Niemczech i przerzucenie żołnierzy do Polski.

Donald Trump od miesięcy naciska na sojuszników z NATO, żeby zwiększyli nakłady na zbrojenia. Zdaniem dziennikarzy amerykańskiego dziennika "Washington Post" nie można wykluczyć, że w najbliższym czasie amerykański prezydent wyda rozkaz o wycofaniu amerykańskich wojsk z Niemiec i przerzuceniu ich do Polski. W Niemczech stacjonuje w tej chwili 35 tysięcy amerykańskich żołnierzy. Takie spekulacje publikuje też niemiecki "Die Welt".

Jak donosi "Washington Post", Donald Trump ma za złe swoim największych sojusznikom NATO, to jest Niemcom, Wielkiej Brytanii i Francji, że wydają za mało pieniędzy na zbrojenia. Zdarzało się też amerykańskiemu prezydentowi twierdzić, że NATO jest zbędne. Teraz dziennikarze jednej z najbardziej poważnych amerykańskich gazet twierdzą, że Trump myśli o wycofaniu amerykańskich żołnierzy z Niemiec. 

Źródło: natemat.pl  >>>

 

http://natemat.pl/242447,washington-post-trump-chce-przerzucic-wojsko-z-niemiec-do-polski

 

Czytany 528 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji