reklama
poniedziałek, 27 listopad 2017 17:22

Dzień otwarty w Akademii Wojsk Lądowych

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki zaprasza w dniu 28 listopada br. w godzinach 11.00 – 14.00 na dzień otwarty, podczas którego każdy będzie mógł znaleźć wiele atrakcji dla siebie: m. in. sprawdzić się w symulatorze pojazdu „JASKIER”, w roli kierowcy KTO Rosomak, czy zajrzeć na strzelnicę wojskową i posłuchać ciekawych informacji na temat szkolenia strzeleckiego podchorążych. 

Dodatkową atrakcją będzie wizyta w Akademickim Centrum Dydaktyczno – Szkoleniowym, gdzie poznamy tajniki strzelania z wykorzystaniem urządzenia szkolno-treningowego do broni strzeleckiej „ŚNIEŻNIK”, oraz sprawdzimy swoje umiejętności na wirtualnym polu walki, korzystając z symulatora taktycznego VBS3 (VirtualBattleSpace3). 

Na placu apelowym zorganizowany zostanie pokaz sprzętu i wyposażenia taktycznego żołnierza. Podchorążowie i wykładowcy zapoznają gości z technik samoobrony, podczas szkolenia na sali walki wręcz, a rodzaje oraz możliwości broni strzeleckiej zaprezentowane zostaną w budynku dydaktycznym Akademii. 

Na zakończenie dnia, w Akademickim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Gala Piosenki Patriotycznej „Koncert dla Ojczyzny”, po której zapraszamy na uroczysty apel z okazji dnia podchorążego.R

 

 

Czytany 297 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy