Warning: Creating default object from empty value in /autoinstalator/joomla/libraries/cms/application/site.php on line 531
portal-mundurowy.pl - Pożegnanie oficera z 1.psap
reklama
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.
czwartek, 12 lipiec 2018 07:36

Pożegnanie oficera z 1.psap

Napisane przez 1psap
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj, 11  bm.  w godzinach porannych na Sali Tradycji 1 Pułku Saperów miało miejsce uroczyste pożegnanie oficera .

Dowódca 1.psap płk dypl. Marek Golan wraz z sefem Sztabu 1.psap oraz zebranymi oficerami, podoficerami oraz pracownikami pułku pożegnał kpt. Piotra GRAD. W swoim przemówieniu podsumowującym pracę kapitana Dowódca zwrócił szczególną uwagę na jego profesjonalizm oraz cechy dowódcze dzięki którym pozytywnie wpływał na podległych mu żołnierzy w trakcie jego 13-letniej służby w naszej jednostce. 

****

kpt. Piotr GRAD  służbę wojskową rozpoczął w roku 1999, jako podchorąży WSOWLąd we Wrocławiu. Z brzeską jednostką związany od 2005 r. przyjmując kolejno obowiązki na stanowiskach dowódcy plutonu, oficera wychowawczego, szefa sekcji, oficera sekcji rozpoznawczej, dowódcy kompanii, oficera sekcji logistyki. kpt. Piotr GRAD trzykrotnie uczestniczył w misjach wojskowych w Afganistanie. Przeniesiony do międzynarodowych struktur wojskowych NATO na Litwie.

 Żródło: 1 psap >>>

 

 

Czytany 786 razy

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

  • jan

    Czy to, że oficer odchodzi trzeba aż podawać na całą Polskę jeszcze jak by to był generał no to ujdzie ale kapitan to może podawajcie o odejściach każdego szeregowego będzie więcej artykułów.